#1 2009-08-08 08:58:51

Smagi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-02
Posty: 265
Punktów :   

Informacje

http://img221.imageshack.us/img221/3040/hebiec4.png


Hebi - jest to organizacja bojowa powstała z inicjatywy jej założyciela i lidera Sasuke Uchihy. Całe "Hebi" to tak naprawdę zbiór czterech bardzo wyszkolonych shinobi o niewiadomym pochodzeniu i umiejętnościach. To także ludzie, którzy przystąpili do niej z zupełnie odmiennych przyczyn, mających indywidualne oczekiwania i cele. Opiszę teraz pokrótce jak doszło do zawiązania owej organizacji oraz przedstawię jej najważniejsze założenia.
Wszystko zaczęło się gdy Sasuke "pokonał" swego mistrza u, którego spędził prawie trzy lata na ciężkich treningach - Legendarnego Sannina, Orochimaru. Młody Uchiha doskonale zdawał sobie sprawę z prawdziwych zamiarów wężowego Sannina w stosunku do swojej osoby. Pewnego dnia więc sam postanowił wyprzedzić nieco fakty i zaatakować swego nauczyciela. Nie było tajemnicą, że akurat w owym czasie Orochimaru był bardzo wyczerpany i praktycznie niezdolny do prowadzenia jakichkolwiek większych bitew. Orochimaru doszedł do wniosku, że to "już czas". Jego zdanie Uchiha był już na tyle wyszkolony, że mógł zostać jego kontenerem. Niestety (dla niego) tu się przeliczył. Gdy rozpoczął swój rytuał przejmowania ciała został zaskoczony przez ogromnie silną wolę członka wielkiego Klanu Konohy. Zamiast cieszyć się z posiadania tak wspaniałego ciała z rozwiniętym drugim stopniem Sharingan'a musiał uznać wyższość dzieciaka. Został uwięziony w jego psychice dlatego też uznaje się, że to właśnie Sasuke jest "pogromcą" Orochimaru - tym, który zabił największego wroga Konohy. Po tych wydarzeniach przyszedł wreszcie czas "upragnionej zemsty".
Sasuke należał do osób niezwykle inteligentnych i przewidujących. Wiedział iż pomimo ogromnej mocy jaką bezwątpienia już dysponował nadal może nie być wstanie samodzielnie zrealizować życiowego celu - dokonania zemsty na swoim bracie Itachi'm. Oczywiście zemsta miała polegać na wysłaniu starszego brata na tamten świat więc tym bardziej samodzielne wykonanie tego zadania graniczyło z cudem. Uchiha postanowił więc działać. Poszukał wśród najlepszych ludzi Orochimaru i w ten sposób wyselekcjonował swoich trzech towarzyszy, którzy o dziwo nie mieli większych zahamowań by wyrazić zgodę na przystąpienie do nowej organizacji - Hebi co w przetłumaczeniu na język polski oznacza "wąż". Tak więc wraz z Sasuke Hebi tworzyli następujący ludzie: Suigetsu, Karin oraz Juugo.
Kilka słów na temat samej nazwy nowej organizacji. Najprawdopodobniej jest ona całkowicie związana z Orochimaru. Po pierwsze dlatego, że wszyscy jej członkowie byli niegdyś ludźmi wspomnianego Sannin'a a po drugie dlatego iż jak każdy doskonale wie Sasuke po długoletnim treningu i obcowaniu z Orochimaru "przesiąkł" technikami. "wężowego Sannina". Organizacja była tak potężna, że niestraszny był dla niej żaden wróg. Spodziewali się tego, że zanim dojdą do Itachi'ego będą musieli stoczyć walki z innymi członkami Akatsuki ale również przedstawicielami... Konohy, których Tsunade jako Hokage wysłała w celu ich powstrzymania. Nie wiadomo co z tego wyniknie ponieważ ten motyw jest jak na razie pominięty w mandze aczkolwiek można przypuszczać, że w najbliższym czasie znów o nich usłyszymy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mój link